Aktualności

Kursy SITN PZN Zieleniec Sport Arena

Ferie Zimowe 2023 - szkolenia SITN PZN w ośrodku Zieleniec Sport Arena

Serdecznie zapraszamy na szkolenia narciarskie, na stopnie SITN PZN podczas ferii zimowych do ośrodka Zieleniec Sport Arena. W terminach 11-18 lutego i 18-24 lutego przygotowaliśmy ofertę kursów na stopnie: Demonstrator Szkolny PZN, Kurs Kwalifikacyjny oraz Pomocnik Instruktora PZN (część techniczna i metodyczno-sportowa). Szkolenia dedykowane są dla dzieci od 12 roku życia (Demonstrator Szkolny PZN), młodzieży oraz dorosłych. Na szkolenia zapraszamy także osoby, które chcą podnieść swoje umiejętności techniki jazdy na nartach bez ubiegania się o stopnie SITN PZN. Dla takich osób polecamy uczestnictwo w Kursie Kwalifikacyjnym. W trakcie szkoleń zapewniamy solidną dawkę jazdy zadaniowej, video analizę techniki jazdy oraz testowanie nart Nordica z najnowszej kolekcji 2022/2023. Szczegóły oraz zapisy on-line w zakładce TERMINARZ SZKOLEŃ. Dla osób, które chcą rozpocząć szkolenie na stopień Pomocnika Instruktora PZN w dniu 11 lutego 2022, w ośrodku Zieleniec Sport Arena, w godzinach porannych rozegrane zostaną Zawody Regionalne SITN PZN. W dniu 25 lutego planowany jest Egzamin Regionalny SITN PZN. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na śniegu!

Szkolenia narciarskie Zieleniec Sport Arena

Szkolenia na stopnie instruktorskie SITN PZN grudzień / styczeń

Zima powoli pojawia się w górach! Dlatego już teraz zapraszamy na grudniowe, pierwsze szkolenia na stopnie instruktorskie do ośrodka Zieleniec Sport Arena. W terminach 11-16 grudnia oraz 26-31 grudnia i 31 grudnia - 5 stycznia (kursy świąteczno-noworoczne) planujemy szkolenia na stopnie: Demonstrator Szkolny PZN, Kurs Kwalifikacyjny oraz Pomocnik Instruktora PZN (część techniczna oraz część metodyczno-sportowa). Na szkolenia zapraszamy również osoby, które chcą jedynie podnieść swój poziom techniki jazdy na nartach, bez uzyskania stopni SITN PZN. W takiej sytuacji polecamy uczestnictwo w Kursie Kwalifikacyjnym. Dla osób, które chcą rozpocząć szkolenie na stopień Pomocnika Instruktora, w dniu 10 grudnia planowane jest rozegranie Zawodów Regionalnych SITN PZN. Szczegółowy harmonogram kursów oraz zapisy online znajdują się w zakładce TERMINARZ SZKOLEŃ. Serdecznie zapraszamy!

Kalendarz planowanych szkoleń w sezonie zimowym 2022/2023

Wakacje za nami, a sezon zimowy już niebawem. Czas pomyśleć o przygotowaniu się do zimy zarówno fizycznie jak i sprzętowo. W obu sprawach służymy pomocą! Tymczasem serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ramowym kalendarzem szkoleń narciarskich w sezonie zimowym 2022/2023. Miejmy nadzieję, że nadchodzący sezon będzie dla nas wszystkich łaskawy i udany. Tego Wam i nam serdecznie życzymy i zachęcamy do odwiedzenia zakładki TERMINARZ SZKOLEŃ!